Beschrijving van bruggenhoofd Gent.
Bouwproject G Lot 1 en 2:
De bouw van 6 bijkomende bunkers op het grondgebied van Astene, Nazareth en Eke.
De bouw van 5 bijkomende bunkers op het grondgebied van Melsen, Munte en Bottelare.
Aannemer: "Van Rymenant" uit Lier.
Bouwproject G Lot 1:
De bouw van 6 bijkomende bunkers op het grondgebied van Astene, Nazareth en Eke.
De bouwfirma was "Van Rymenant" uit Lier. Deze firma bestaat nog maar is ondertussen samengevoegd met een tweede oudere bouwfirma uit Lier, namelijk "D'Hulst". De nieuwe firma noemt dan ook sinds 1 januari 2006 "D'Hulst-Van Rymenant".
Enkele bedenkingen bij het bouwproject G Lot 1.
De firma stond in voor de bouw van 6 kleine bijkomende eenkamersbunkers. 3 stuks waren ommuurd met baksteen. De drie anderen waren gecementeerd. De bunkertjes waren vrij gedetailleerd afgewerkt en meestal ook nog voorzien van één of meer extra valse ramen.
Aantal |
Projectnr |
Nieuwe Ref |
Geschatte prijs op basis van bestek |
1 |
GA1 |
B3 |
47.000,00 Bef |
2 |
GA2 |
B4 |
47.000,00 Bef |
3 |
GN1 |
B8 |
48.000,00 Bef |
4 |
GN2 |
B9 |
48.000,00 Bef |
5 |
GN3 |
B10 |
48.000,00 Bef |
6 |
GE1 |
B15 |
48.000,00 Bef |
Het originele deelbestek voor de bouw van deze 6 bunkers werd toegekend voor de totaalprijs van 277.375,89 Bef. Met de schatting hierboven volgens de gebruikte eenheidsprijzen komt u aan een totaal van 286.000,00 Bef. U mag wel niet vergeten dat bepaalde zaken zoals het chardome en dergelijke in mijn telling wel worden meegenomen en in het officiele bestek niet inbegrepen zijn. Ook zijn alle prijzen steeds afgerond tot op de duizendtallen. Het geeft ons wel een goed idee van welke prijs ze ongeveer moeten gekost hebben.
Bouwproject G Lot 2: De bouw van 5 bijkomende bunkers op het grondgebied van Melsen, Munte en Bottelare.
Aannemer: "Van Rymenant" uit Lier.
De bouwfirma was eveneens "Van Rymenant" uit Lier.
Enkele bedenkingen bij het bouwproject G Lot 2.
De firma stond opnieuw in voor de bouw van nog eens 5 kleine bijkomende eenkamersbunkers. 4 stuks waren eveneens ommuurd met baksteen. Eén was gecementeerd. De bunkertjes waren qua afwerking vrij identiek met project G1. Ze werden opnieuw vrij gedetailleerd afgewerkt en meestal ook nog voorzien van één of meer extra valse ramen.
Aantal |
Projectnr |
Nieuwe Ref |
Geschatte prijs op basis van bestek |
1 |
GM1 |
B19 |
47.000,00 Bef |
2 |
GM2 |
B21 |
50.000,00 Bef |
3 |
GM3 |
B22 |
50.000,00 Bef |
4 |
GMu1 |
B24 |
50.000,00 Bef |
5 |
GB1 |
B30 |
50.000,00 Bef |
Het originele deelbestek voor de bouw van deze 5 bunkers werd toegekend voor de totaalprijs van 238.918,71 Bef. Met de schatting hierboven volgens de gebruikte eenheidsprijzen komt u aan een totaal van 247.000,00 Bef. U mag wel niet vergeten dat bepaalde zaken zoals het chardome en dergelijke in mijn telling wel worden meegenomen en in het officiele bestek niet inbegrepen zijn. Ook zijn alle prijzen steeds afgerond tot op de duizendtallen. Het geeft ons wel een goed idee van welke prijs ze ongeveer moeten gekost hebben.
|